Daily Archives: 5 maja 2022

Szkolny Turniej Pięknego Czytania

28 kwietnia odbył się w bibliotece Szkolny Turniej Pięknego Czytania. Pierwszy etap polegał na przeczytanie wybranego samodzielnie tekstu, przygotowanego przez ucznia przed eliminacjami. W drugim etapie zakwalifikowani uczestnicy otrzymali od organizatorów do przeczytania nieznany fragment prozy. Nominacje do Międzyszkolnego Turnieju Pięknego Czytania, który odbędzie się 20 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach otrzymali: w kategorii klas III-IV – Anastazja Wysocka z IVa, w kategorii klas V-VI – Hubert Wierzbicki z Vb, w kategorii klas VII-VIII – Malina Dziadul z VIIa. Gratulujemy!

Wizyta w Szkole Muzycznej.

Uczniowie naszej szkoły odwiedzili dzisiaj Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Georga Philippa Telemanna w Żarach . Dziękujemy za miłe spotkanie.🎼🎹🥁🎷🎺🎸🪕🎻