This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

25 listopada 2021 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość zorganizowały i przeprowadziły pani ze świetlicy. Głównym celem tego święta było przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość i ciepło. Z tymi słowami łączy się właśnie pluszowy miś, przyjaciel z dzieciństwa zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw. Dzieci z klasy 1a, 1b, 2a, 2 b, 3a poznały historię pluszowego misia, dowiedziały się również jakie gatunki niedźwiedzi żyją na świecie. Bezbłędnie umiały wymienić najbardziej popularne misie, które występują w bajkach i filmach. Usłyszały ponadto opowiadanie pod tytułem „Moi mili przyjaciele” gdzie głównym bohaterem był znany i lubiany przez wszystkich Kubuś Puchatek. Maskotki, które przyniosły dzieci z domu były różne od bardzo malutkich do bardzo bardzo dużych. Podczas trwającego spotkania śpiewaliśmy piosenki o misiach, rozwiązywaliśmy zagadki i malowaliśmy misia zamkniętymi oczami. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło miłych wrażeń.