This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

TU ROZKWITA DOBRO”

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej „Pola Nadziei”, w której bierze udział wolontariat Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu poprzez zakupienie cebulek żonkili od wolontariuszy – można je posadzić w ogródku, doniczce lub innym miejscu by wiosną zakwitły symbolizując dobro, którym dzielimy się z podopiecznymi Żarskiego Hospicjum Brata Alberta. Warto także zaoferować te cebulki swoim znajomym, sąsiadom i przyjaciołom by w ten sposób rozszerzać tę ideę jak tylko jest możliwe najlepiej i najobszerniej – to ważne! Zebrane środki będą przekazane komisyjnie do Hospicjum i spożytkowane na potrzeby przebywających tam chorych. Z góry składamy gorące podziękowania ty, którzy odpowiedzą na nasz apel.