This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Podziękowanie Prezydenta RP za udział w akcji Narodowe Czytanie

Nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem za współtworzenie Narodowego Czytania we wrześniu 2020 r. od prezydenta Andrzeja Dudy oraz specjalne wydanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego z dedykacją Pary Prezydenckiej. Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została zauważona i doceniona przez Pana Prezydenta i Pierwszą Damę, jednocześnie pragniemy podkreślić, że czytanie „Balladyny” nie odbyłoby się bez wsparcia Pani Dyrektor oraz zaangażowania wszystkich uczestników. Organizatorem tej akcji w naszej szkole była p. Marta Mazur. Przypomnijmy, że tegoroczne obchody akcji Narodowe Czytanie odbyły się 5 września za pośrednictwem aplikacji Meet. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły i ich rodziny. Wszyscy wspólnie przeczytali fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego.