PODZIĘKOWANIE ❤️❤️❤️

Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie,

z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy aktywnie wsparli i nadal wspierają naszą akcję: „Pomóżmy Wojtkowi pokonać białaczkę! Zostań Kibicem Wojtka”

Jak zawsze, pokazaliście Państwo, że gdy chodzi o pomoc dla chorego dziecka, nie ma dla WAS rzeczy niemożliwych! W ciągu krótkiego czasu wiele osób dokonało wpłat na konto lub odwiedziło naszą szkołę, by wrzucić pieniądze do puszki. Wiele osób przyłączyło się także do  zbiórki na laptopa, który miał być niespodzianką dla Wojtka, by mógł, mimo pobytu w szpitalu, kontaktować się z kolegami i bliskimi osobami.

W poniedziałek, 26 kwietnia, dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów,  Wojtek otrzymał laptopa od nas i super paczkę od klasy – za co BARDZO WSZYSTKIM dziękuje!

Mama Wojtka przekazała nam filmik, jak ogromną radość sprawiliśmy Wojtkowi tym prezentem:) Wojtek po raz pierwszy od kilku tygodni się uśmiechnął, zwyczajnie ucieszył!! Jak dawny Wojtek (słowa mamy).

Pani Klaudia wraz z Wojtkiem, prosili, by Wszystkim Darczyńcom z całego serca podziękować za prezent, wsparcie finansowe na leczenie, za dobre słowo, paczkę od klasy oraz za odwiedziny w szpitalu (chociaż odbyły się przez okno:) Mama Wojtka jest bardzo wzruszona tym, że tak wiele osób spieszy z pomocą jej dziecku, dzięki czemu  nie czuje się osamotniona w tym bardzo trudnym dla nich czasie.

Ja ze swej strony także Państwu za wszystko dziękuję. Pamiętajmy jednak, że to dopiero początek walki o zdrowie Wojtka. Ta pomoc musi być organizowana przez cały czas, zwłaszcza, że Wojtuś nadal otrzymuje chemię, bardziej agresywną niż na początku terapii. Wszyscy wierzymy, że Wojtek pokona chorobę i wróci do zdrowia. Starajmy się go po prostu w tym wspierać.

Z wyrazami szacunku, w imieniu własnym, Wojtka i Jego Mamy,
Marzena Mosakowska-Wrona

ps. Dołączamy zdjęcie Wojtka ze szpitala, gdy rozpakowywał otrzymany od nas prezent:)