This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

POMÓŻMY WOJTKOWI POKONAĆ BIAŁACZKĘ!

Wojtek jest uczniem naszej szkoły. To bardzo mądry, wesoły i uśmiechnięty chłopak, a na boisku jest bardzo walecznym zawodnikiem! Wojtek gra teraz najważniejszy mecz w swoim życiu, przeciwnik jest trudny, to ostra białaczka limfoblastyczna. Wojtek walczy dzielnie. Obecnie jest w trakcie intensywnej chemioterapii, ale przed nim jeszcze długi mecz walki o zdrowie… Wygra, jednak musimy mu pomóc dokopać chorobie! Możesz pomóc i Ty!

Jak można pomóc? To proste! Od przyszłego tygodnia będzie można wpłacać dowolny dodatek na konto z dopiskiem „Jestem Kibicem Wojtka!” (niestety ze względów prawnych, organizacyjnych  i formalnych nie możemy już dziś podać numer konta, ale uczynimy to w ciągu kilku najbliższych dni, niezwłocznie po jego ustaleniu).

Natomiast już od jutra można odwiedzać naszą szkołę, gdzie w sekretariacie znajduje się  puszka z napisem „Pomoc dla Wojtka” i do niej wrzucić dowolną kwotę? Nie zwlekajmy z pomocą, ona naprawdę jest bardzo potrzebna.

Prosimy! Wesprzyj naszą akcję aktywnej pomocy!

Za każde wsparcie , zrozumienie, życzliwość i pomoc serdecznie DZIĘKUJEMY!