This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Życzenia wielkanocne naszych uczniów

ŻYCZENIA OD KLASY 4B

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkiego, co najpiękniejsze. Niech Zmartwychwstały Chrystus nauczy Was nie zniechęcać się w czynieniu dobra. Niech nauczy Was wierzyć mimo lęku, obaw i bezsilności. Niech przeżywanie Świętych Tajemnic naszego Zbawienia będzie czasem, w którym doświadczycie zwycięstwa miłości w swoim życiu. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was wiarą, nadzieją i miłością, które umocnią Was w codziennym życiu. Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

życzy klasa 4b wraz z wychowawcą


ŻYCZENIA OD KLASY 7B

Klasa 7b, w barwach żółto-zielonych i wiosennych nastrojach życzy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT 🥚🐑🌷🐣