This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Dzień Wiosny w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji i był bardzo kolorowy! Dziewczynki z klas starszych miały okazję uczyć się wykonywania profesjonalnego makijażu pod okiem Pani Dominiki Seredy- Trofińskiej, a chłopcy mogli spożytkować swoje pokłady energii  podczas treningu Muay Thai prowadzonego przez Pana Dawida Poloka. Ponadto na wniosek Samorządu Uczniowskiego Dzień Wiosny był wolny od zakazów, bowiem uczniowie mogli korzystać z telefonów komórkowych i przyjść do szkoły w makijażu.  Szkoda, że Dzień Wiosny jest tylko raz w roku, ponieważ wszyscy się dobrze bawili i ciężko było po takich atrakcjach wrócić na lekcje.

Pragniemy bardzo podziękować naszym gościom prowadzącym warsztaty, które cieszyły się ogromnym powodzeniem! Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się powtórzyć te zajęcia!