This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Najlepsi sportowcy roku 2017/2018 z naszej szkoły uhonorowani podczas III Powiatowej Gali Nauki, Techniki, Kultury i Sportu

15 lutego, podczas III Powiatowej Gali Nauki, Techniki, Kultury i Sportu oraz jubileuszu 20-lecia Powiatu Żarskiego, podsumowano wyniki Powiatowej Olimpiady Młodzieży, Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolonej i Licealiady.

Wśród nagrodzonych sportowców byli także nasi uczniowie: Magdalena Dawczyk z kl.7b oraz Szymon Kępiński z kl.6b. Gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!

Jako szkoła uplasowaliśmy się na 4 miejscu wśród 10 szkół , za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sportowcom  i nauczycielom : pani Violetcie Kępińskiej i panu Robertowi Dziadulowi za ciężką pracę podczas treningów.  Sportowcom przekazujemy: trenujcie i wygrywajcie, bo trening czyni mistrza.