This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

I Turniej Piłkarski Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach

Dziś w szkole odbył się I Turniej Piłkarski Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach, nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Miasta Żary. Organizatorem imprezy był pan Robert Dziadul. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn z żarskich przedszkoli. Zaangażowanie, wola walki i umiejętności maleńkich piłkarzy wprawiły w zdumienie wszystkich oglądających i kibicujących. I zawodnicy, i koledzy-kibice dobrze się bawili. Po wielu piłkarskich pojedynkach na podium stanęły drużyny:
z Miejskiego Przedszkola nr 1 – I miejsce
z Miejskiego Przedszkola nr 7 – II miejsce
z Miejskiego Przedszkola nr 3 – III miejsce.
Gratulujemy wszystkim, a opiekunom i dyrekcjom przedszkoli dziękujemy za współpracę.