This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

BĘDĄ NAS REPREZENTOWAĆ

Uczniowie naszej szkoły przeszli eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Na etapie rejonowym będzie reprezentowało nas dwanaścioro uczniów. W konkursie z języka polskiego wezmą udział: Teresa Firganek, Joanna Kasprzyszak. W konkursie z historii reprezentować nas będą: Igor Staszkiewicz, Szymon Zaród, Dawid Mrowiński. Wiedzą matematyczną wykażą się ścisłowcy z naszej szkoły: Bartosz Boguszewski, Dawid Pendulak. Z językiem angielskim zmagać się będą: Julia Michalak, Igor Staszkiewicz. W konkursie z biologii wystartują dwie uczennice: Lena Feret i Joanna Kasprzyszak. W konkursie z języka niemieckiego będą nas reprezentować: Kornelia Błasiak, Aleksandra Kocioł, Martyna Jarczewska, natomiast z geografii: Teresa Firganek. Naszych uczniów czekają tygodnie ciężkiej i intensywnej pracy. Będą się przygotowywać się do konkursów pod czujnym okiem swoich nauczycieli. Wszystkim uczniom ogromnie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach!