This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Czy „ŻONA MODNA” jest dalej aktualna?

W dniu 6 listopada 2019 roku klasa VIIa szukała współczesnych żon i mężów modnych. Uczniowie zastanawiali się nad tym czy zżera nas konsumpcjonizm? Gdy zamiast ślepego podążania za modą w stylu Krasickiego damy podążanie za influencerami z Instagrama, Facebooka śledzenie trendów modowych oraz uleganie manipulacji reklamy uzyskamy całkiem nowe, a jednak obserwowane od dawna zjawiska. Podjęli także rozważania nad skutkami decyzji opartej na chciwości i interesowności.
Najważniejszym na lekcji było to, co jest nieuchwytne dla oczu- dyskusja i rozmowa diagnozująca kondycję (nie tylko) współczesnego człowieka.