This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

I miejsce w rozgrywkach mini koszykówki

Kolejny sukces naszych koszykarek. Tym razem młodsze dziewczęta w zawodach rozegranych dnia 27.11.2018 r. pokonały zespoły SP nr 1 i SP nr 5 zajęły I miejsce w rozgrywkach mini koszykówki w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci. Razem z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej nr 5 wezmą udział w zawodach powiatowych. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Ludwig Luiza, Pawłowska Nikola, Kuprowska Zuzanna, Mierzejewska Weronika, Kuriata Katarzyna, Ulanowska Amelia, Pogorzelska Aleksandra, Mogilnicka Hanna, Dybka Julia, Łahucik Oliwia, Jarczewska Julia i Żebrowska Julia.